FOTO KLIPY

Jedná se o sérii fotografií, které se promítají jako video klip a jsou podbarvené hudbou.

Věřte, že hudba dodá vašemu svatebnímu promítání atmosféru. Klip se skládá z cca 30-50 vybraných a pečlivě seřazených fotografií. Před zpracováním se dá domluvit na podrobnostech jako typ skladby, zaměření klipu (obřad, partnerské fotky, průřez celou svatbou…), dále délka a výstupní formát klipu.

Pokud víte, na jakém zařízení si budete nejčastěji video promítat, tak můžeme přizpůsobit poměr stran i tomu, co vám bude nejvíce vyhovovat. V dnešní době není jednoduché napasovat takový video výstup na všechny typy zařízení, proto se spolu pokusíme najít určitý kompromis individuálně.

Z reakcí zákazníků však již nyní víme, že i přes zdánlivou „jednoduchost“ takového setu, se po letech velice často vrací právě k jeho opětovnému pouštění. Vzpomínky se spojí s obrazem a hudbou a vše se vám tak vrátí jako by to bylo včera. 

Vzpomínky na minulost

Jedná se o volně zpracované téma svatby ze třicátých let. V pásmu je jen část z celého příběhu, který končí tak trochu smutně, proto jsme ho zde nechtěli uvádět celý. U příběhů je výhoda, že si je můžete předem promyslet, prostě určit si, čeho se bude týkat a jak má působit. My se pak přizpůsobíme tomu, co chcete. Plánujeme zde v budoucnu publikovat opravdové fotoklipy i s hudbou.

Budoucí nevěsta

Toto je opravdu velmi volně zpracované téma o dívce, která si užívá bezstarostnosti mládí a netuší, že již brzy si najde milého. Přiznáváme, že svatby samotné se to týká okrajově, přesto jsme si dovolili tento příběh na náš web zařadit.