Olomoucký kraj - Šumperk - Divadlo Šumperk

Tento dům postavený na přelomu devatenáctého a dvacátého století podle návrhu vídeňského architekta Georga Bergera, byl rekonstruován v roce dva tisíce.

Obřady se nejčastěji konají v hlavním referenčním sále, který je dostatečně prostorný i pro větší svatby a velmi dobře osvětlený přirozeným denním světlem. Samotný prostor je hezky dekorován štukaturou a obloukovými okny s kruhovým základem. V místnosti se dále nacházejí doplňky jako klavír, obrazy a solitérní kusy nábytku. Místnost tak působí zdobně, ale zároveň svěže.

V prostoru svatebního sálu je možné nafotit i menší a střední skupiny. To oceníme v případě nepříznivého počasí, v podzimních a zimních měsících. Velmi často se zde fotí celková skupina na schodišti, kdy je fotograf v patře nad tímto hlavním schodištěm. Někdy se dá využít i prostoru přímo před divadlem, které by bylo velmi dobré, nebýt vcelku nevzhledného zábradlí s reklamami přímo na zábradlí budovy.

Portrétní fotografie bychom doporučovali přesunout do historických uliček Šumperka, popřípadě do blízkého parku.

Kontakt:

Taťana Mládková

tel.: 583 214 061, kl. 27
mobil: 736 627 691

Hlavní vstup do Divadla v Šumperku.Pohled do referenčního sálu, tj. obřadní místnosti Divadla Šumperk.Příjemně prosvětlený prostor a družičky už se těší na svoji premiéru.Výzdoba stolu v referenčním sále.