Olomoucký kraj - Úsov - Zámek Úsov

Původně gotický hrad patří mezi nejstarší na Moravě. Byla zde vůbec první lesnická škola na Moravě a z toho vychází i jeho výzdoba a sbírky zbraní. Proto se o něm také mluví jako o „Loveckém zámečku“.

Svatební obřad:

Fotili jsme na nádvoří zámku. Provedení bylo spíše improvizované. Žádná brána, žádná výzdoba, nebyla zde slavobrána, květiny apod. Jen stůl a pár židliček pro pár hostů, zbytek hostů stál. Také okolí nádvoří nám nepřipadalo na focení obřadu příliš důstojné. Každopádně důležité je, aby snoubenci byli spokojeni a celkové pojetí odpovídalo jejich představám.

Skupinové foto:

Také skupinové fotografování proběhlo v improvizovaných podmínkách s ne příliš vhodným pozadím. Na nádvoří se opravdu nedá najít vhodné místo, proto obecně doporučujeme promyslet případnou alternativu na skupinové fotografie.

Portrétní fotografie:

Platí to samé, co u skupinek.

Kontakt:

Městský úřad Úsov

Ilona Husárková

Tel: 583 435 054

Pohled na hlavní vjezd do Zámku ÚsovNádvoří zámku Úsov.Příchod ženicha na nádvoří zámku.Pohled z druhé strany směrem k výjezdu ze zámku.V tomto pohledu rozhodně impozantní scenérie zámečku za nevěstou.Efektnější se nám v tomto okamžiku zdál přeci jen širokoúhlý záběr.Ulička pro novomanžele.I tak velkou skupinu bylo nakonec možné vyfotit. Zámek má fotograf za zády.