Olomoucký kraj - Zlaté Hory - Kostel Nanebevzetí Panny Marie

Impozantní trojlodní stavba v barokním slohu, zdobená nástěnnými malbami Franze Templera a Emila Brendela. Kostel je opravdu krásně malovaný ve stylu modro-zlatých barev a zároveň doplněný o obklad stěn umělým mramorem. Působí tak teplým pohádkovým dojmem.

Svatební obřad:

Barevnost a zdobnost kostela, jeho přiměřená velikost a příjemně přirozené prosvětlení dělají z této stavby opravdu ideální místo pro váš obřad. Pro focení je zde dostatek místa, prostor v přední části oltáře je vhodně rozdělený, proto jsme nenašli žádnou nepříjemnost, která by měla vliv na kvalitu fotografovi práce. Toto místo tedy můžeme jen doporučit.

Skupinové foto:

Menší skupinky by bylo vhodné nafotit přímo v prostoru kostela, protože kolem stavby samotné moc vhodných koutků není. Něco málo dobrého pro focení skupin jsme našli pod stromy u kostela, ale bylo to spíše nouzové řešení.

Portrétní fotografie:

Tento typ snímků bude lepší nafotit na jiném místě než v okolí kostela. Samozřejmě, že v interiéru svatostánku by vznikly nádherné, romantické záběry snoubenců. To už je ale na domluvě s panem farářem.

Kontakt: Město Zlaté Hory; nám. Svobody 80; 793 76 Zlaté Hory; Tel: 584 425 126

Pohled směrem k oltáři. Krásně zde vyniknou malby Franze Templera a Emila BrendelaJedno z velmi krásných míst pro stvrzení manželství. Vynikne i mramorová deska stolu.Pohled ze strany oddávajícího.Z bočního pohledu zaujmou průsvity oken.Zde se znovu potvrzuje malebnost a krása kostela Vaše uvolnění, přirozenost a průchod emocí zaručí ty správné svatební fotografie.Nalevo, byl zde čas i na partnerské foto. Napravo pak skupinová fotografie na schodech.Jediné stinné místo hned u kostela, kde byly foceny skupinové fotografie.