Zlínský kraj - Bystřice pod Hostýnem - Zámek Bystřice pod Hostýnem

Z části renesanční z části klasicistní zámek. Obřady se často konají v tzv. „Svátečním sále“, který se pyšní výmalbou s motivy egyptské krajiny.

Svatební obřad:

Sváteční sál, ve kterém jsme měli možnost fotit obřad je velmi zajímavý. První zvláštností je zcela kruhový tvar prostoru, druhou je výše zmiňovaná výmalba s egyptskými motivy. Světlo je v místnosti dostačující, ikdyž kombinované s umělým osvětlením.

Velikostí odpovídá kapacitě menších a středních svateb a pro fotografa samotného je práce v prostoru vcelku přijatelná. Tento prostor má rozhodně co nabídnout, a proto bychom se nebáli zde svatbu doporučit.

Skupinové focení:

V okolí zámku jsme nenašli žádné vhodné místo. Nejsme si jistí, zda to bylo způsobeno stavebními úpravami nebo nedostupností parku pro civilní osoby.

Portrétní fotografie:

Stejné jako u skupinového focení.

Kontakt: Zámek Bystřice pod Hostýnem; Pod Platany 2; 768 61 Bystřice pod Hostýnem; Tel: 573 501 966, +420 573 501 901

Vjezd do zámeckého nádvoří. V okolí není moc příležitostí k focení.Pohled na Pohled ze strany svatebních hostů. Zde vynikají zejména egyptské motivy maleb.Myslíme, že v tomto případě by stůl mohl stát stranou. I když tento je velmi povedený.Opět podpisy pro stvrzení manželství.